Domů » Kniha návštěv

Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
7620617
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Paul
Ahoj! Potřebujete ověřené rady? Máme pro vás ideální řešení! Náš internetový servis poskytuje širokou škálu bezplatných rad v oblastech zdraví, financí a osobního rozvoje. Bez ohledu na vaše potřeby - jsme tu, abychom vám pomohli. Navštivte nás na stránce wujek-dobra-rada.pl a využijte přístupu k naší bohaté databázi znalostí.
Doppler
Žebříček nejlepších klinik a specialistů v oboru flebologie. Cenné rady o onemocněních žilního systému a informace o dostupných léčebných metodách. Zveme vás k návštěvě našich webových stránek!
Robert
Moc se mi líbí fotky, které dáváte na web. Zabýváte se také reklamní nebo produktovou fotografií? Všechno nejlepší.
Jaroslav Kobylinský
Ahoj Vašku,
jsem příjemně překvapený. Ty fotky jsou úžasný. Tak jen tak dál. Jarek :-)
Martin Lacika
Dobrý den, narazil jsem na Vaše webové stránky a byl jsem unešen, Vaše makrofotografie jsou úžasné, TK je neskutečná, také jsem začal fotografovat makro a odevřel se mi uplně jiný svět. Ale jsem teprve na začátku. Vaše fotografie jsou asi zatím nejhezčí co jsem kdy viděl. Tak ať se Vám daří a přeji dobré světlo.
Vaše webovky budu sledovat dál.
S pozdravem Martin Lacika.:-)
Ľubo Kováč
Ahoj Vašek, náhodou som zabrúsil na Tvoju stránku a musím konštatovať, že tie makrá hmyzu sú naozaj nádherné. Gratulujem a želám ďalšie vydarené zábery!

Ľubo ;-)
Zdeněk
Parádní fotky, k Vám se budu rád vracet, techniku máte dokonale zvládnutou, je to na fotkách poznat.
Jana Schwarzová
Přidávám si stránku mezi oblíbené a ve volných chvílích se budu kochat. Hlavně ti členovci mě dostávají.:-)
Martin Mikeš
Znova a znova si je prohlížím a zdají se mi čím dál lepší, motýli z Mexika nemají chybu. Jsou tak dokonalí, že bych je začal i fotit ... ale tebe nepřekonám, takže asi zůstanu u svých pokusů :)
Broňa Prušáková
Vašku, moc hezké. Ještě, že ta Johy na to upozornila na Facebooku. Podívání stálo za to.
Sleha Zdeněk
Krásné ostré foto.U makra zpracování radost pohledět.Přeji mnoho dalších takových foto. Sleha
Lukáš Pich
Moc rád jsem se zastavil, Vaše makrofotky jsou už dlouhou dobu jedny z nejlepších v ČR, na které vždycky jen fascinovaně zírám...zejména mi učarovaly Vaše snímky sršní. Jen tak dále :-)
Petr Klaban
Krásný fotečky,hlavně se mi líbí ty z Amazonie:-)
Jaroslav Novotný
Vašku, máš to moc pěkný.